Návod na EET Kde koupit Časté otázky Zdarma vyzkoušet Přihlášení

Krok 3

Získání EET certifikátu pro MySalon

1

Klikněte na odkaz „CERTIFIKÁTY“.

2

Na této stránce klikněte na odkaz “Vstup na stránky certifikační autority pro správu certifikátů”. Pozor, další stránka se Vám otevře v novém okně!

3

V novém okně klikněte na položku „Nový certifikát“ v horním menu.

4

Na další stránce klikněte na „Vytvořit žádost v prohlížeči“.

5

Zvolte si heslo k certifikátu. Heslo si zapamatujte nebo někam zapište, budete ho potřebovat ve dvou dalších krocích nastavení.

6

Do nepovinné poznámky můžete napsat např. „Certifikát MySalon“, nebo nechat pole nevyplněné. Klikněte na "Odeslat žádost".

7

Znovu zadejte své heslo k certifikátu, který jste si zvolili před chvílí. Budete ho potřebovat ještě jednou v závěrečné fázi nastavení. Po zadání hesla klikněte na “Potvrdit”.

8

Klikněte na tlačítko „Vytvořit exportní soubor“ pro vytvoření certifikátu. Daňový portál pak vytvoří certifikát a nabídne vám ho ke stažení do počítače.

9

Kliknutím na „Stáhnout exportní soubor“ stáhnete certifikát na do počítače. Je třeba jej stáhnout hned, protože později to nebude možné. Pokud ho nestáhnete hned, budete ho muset později zneplatnit a vytvořit si nový. Soubor má příponu .pkcs12 a nejčastěji se ukládá do složky “Stažené soubory”.

10

Závěrečná fáze nastavení

Stažený certifikát nahrajte z počítače do aplikace MySalon v sekci “Nastavení EET”. Zároveň zde vyplňte heslo k certifikátu, které jste si zvolili před chvílí, a číslo provozovny, který vám přidělil Daňový portál při registraci provozovny (během KROKU 2), a které jste jsme vám doporučili si někam zapsat. Až budete mít vše vyplněné, klikněte na tlačítko “Uložit změny”.

To vše je třeba udělat ve webové verzi aplikace na počítači, ale nemějte strach, toto nastavení se projeví i ve vaší mobilní verzi.

Nyní jste plně připraveni pro EET.

Další informace získáte na infolince Daňového portálu 225 092 392 nebo na stránkách www.etrzby.cz